Cobix Ltd. Cobix Ltd. Cobix Ltd.
Cobix Ltd.

Kullanım Koşulları

Bu sitede yer alan bilgilerin ve verilerin, görsel unsurların ve objelerin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Cobix Ltd.'ye aittir.

Bilgiler, Cobix Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak gösterilmesi koşuluyla alıntı yapılabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

İnternet sitesinde yer alan bilgiler, aynen olduğu gibi verilmektedir. Cobix Ltd. bu bilgilerin doğruluklarını, yeterlilik düzeyini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, kabul etmemektedir. Bu bilgilerle Cobix Ltd. üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

İnternet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Cobix Ltd. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

İnternet sitesinden verilen bağlantılarda ve diğer İnternet sitelerindeki bağlantılardaki her türlü risk, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Cobix Ltd. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Bu gibi durumlardan dolayı doğabilecek her türlü hukuki mesuliyet, kullanıcının kendisine aittir. Cobix Ltd. bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve verileri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.